UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Schrony to bardzo pilna sprawa. Ważniejsza niż 13 emerytury. Już chyba czas przestać tkwić w tym absurdzie

Zmiana priorytetów

Anuluj