UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem, czy to dobra decyzja, bo zamyka to koncepcję przebicia/ przedłużenia ulicy Hetmańskiej do skrzyżowania Fabrycznej z Malborską.


Anuluj