UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem, czy to dobra decyzja, bo zamyka to koncepcję przebicia/ przedłużenia ulicy Hetmańskiej do skrzyżowania Fabrycznej z Malborską.
Nie wiem, czy to dobra decyzja, bo zamyka to koncepcję przebicia/ przedłużenia ulicy Hetmańskiej do skrzyżowania Fabrycznej z Malborską.