UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A torowisko czy też to coś co torowisko przypomina na ul. Obr. Pokoju to kiedy do remontu ? Pewnie nigdy, bo widok z okien urzędu tam nie sięga.
A torowisko czy też to coś co torowisko przypomina na ul. Obr. Pokoju to kiedy do remontu ? Pewnie nigdy, bo widok z okien urzędu tam nie sięga.