UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A torowisko czy też to coś co torowisko przypomina na ul. Obr. Pokoju to kiedy do remontu ? Pewnie nigdy, bo widok z okien urzędu tam nie sięga.


Anuluj