UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tramwaje elbląskie, " elbingerowskie ", to drugie po Berlinie tramwaje w III Rzeszy. Chyba popełniono błąd w Elbingu budując wąskotorową trakcję, bo jest słabsza jak szerokotorowa. Może historyk Gliniecki zgłębi temat, dlaczego i czy w Berlinie też wybudowano podobnie ? @HIST