UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tramwaje elbląskie, " elbingerowskie ", to drugie po Berlinie tramwaje w III Rzeszy. Chyba popełniono błąd w Elbingu budując wąskotorową trakcję, bo jest słabsza jak szerokotorowa. Może historyk Gliniecki zgłębi temat, dlaczego i czy w Berlinie też wybudowano podobnie ? @HIST


Anuluj