UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli nie wiesz, ale bzdury napiszesz? Pesa dała gorsze warunki gwarancji, o ponad 30 mln zł wyższą cenę i dłuższy czas dostawy. Zamówienia publiczne, przetargi to "wydawanie" publicznych pieniędzy i trzeba to robić ZGODNIE z przepisami i warunkami przetargu. Nie można wyłonić jako zwycięzcy firmy, która nam się podoba, bo jest polska, pomijając główne kryteria wyboru z przetargu. Za to są zarzuty! Poza tym, Pesa jest zawalona zamówieniami na dobrych kilka lat do przodu i to na eksport, więc te 130 mln od nich to z czapy, żeby wystartować, niekoniecznie wygrać.
Ploterek