UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się, startował z lewicy. Później niby niezalezny, ale w serduszku prawdziwy lewak. To jak się ośmiesza na face to aż miło, dzięki takim wspaniałościom jak Pawcio pisiory powrócą szybciej niż nam się wydaje
Jarek Dobrowolski