UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się, startował z lewicy. Później niby niezalezny, ale w serduszku prawdziwy lewak. To jak się ośmiesza na face to aż miło, dzięki takim wspaniałościom jak Pawcio pisiory powrócą szybciej niż nam się wydaje

Jarek Dobrowolski

Anuluj