UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dobre sobie - Że co ??? Starcy dostali 13,14 darmowe przejazdy, darmowe leki, darmowy abonament, dopłaty do węgla, dopłaty do prądu i jeszcze 5% podwyżki. My młodzi musimy na to zap... ć

To jest nienormalne

Anuluj