UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dobre sobie - Że co ??? Starcy dostali 13,14 darmowe przejazdy, darmowe leki, darmowy abonament, dopłaty do węgla, dopłaty do prądu i jeszcze 5% podwyżki. My młodzi musimy na to zap... ć
To jest nienormalne
@dobre sobie - Że co ??? Starcy dostali 13,14 darmowe przejazdy, darmowe leki, darmowy abonament, dopłaty do węgla, dopłaty do prądu i jeszcze 5% podwyżki. My młodzi musimy na to zap... ć
To jest nienormalne