UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zredukować urzędy - biurokraci nie znają przepisów, a my płacimy kary bałaganiarzy śmietnikowych, Dlaczego normalni ludzie muszą ponosić odpowiedzialność za brak segregacji w śmietnikach?


Anuluj