UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może tak spalarnia odpadów, która jednocześnie produkuje prąd i ciepło jak ta w Gdańsku? Czy nie? Czy dalej ma wszystko drożeć?
Może tak spalarnia odpadów, która jednocześnie produkuje prąd i ciepło jak ta w Gdańsku? Czy nie? Czy dalej ma wszystko drożeć?