UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może tak spalarnia odpadów, która jednocześnie produkuje prąd i ciepło jak ta w Gdańsku? Czy nie? Czy dalej ma wszystko drożeć?


Anuluj