UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na razie formularze jak clickbait. Żadnych konkretów. Jaki jest standard? Sanitariaty są? Kuchenka jest? Czy na wejście 100tys w adaptację?


Anuluj