UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na razie formularze jak clickbait. Żadnych konkretów. Jaki jest standard? Sanitariaty są? Kuchenka jest? Czy na wejście 100tys w adaptację?
Na razie formularze jak clickbait. Żadnych konkretów. Jaki jest standard? Sanitariaty są? Kuchenka jest? Czy na wejście 100tys w adaptację?