UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to za firma?! Skandal nad skandale! Jak tak można? To jest karygodne i haniebne! Tym powinien zająć się już nie tylko przedstawiciel konsumenta ale też i organy ścigania od takich praktyk. Szok!


Anuluj