UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W ogóle nie kumam, jak można było otworzyć komuś obcemu drzwi i wpuścic go na chatę żeby zobaczył uszczelki w oknie?? Każdego, ot tak po prostu wpuszczacie do domu??? a gdyby was napadł z nożem, w waszym własnym mieszkaniu i was okradł? Śmiem przypuszczać, że nabrali się znowu starsi ludzie, widać, metoda na wnuczka zrobiła się oklepana.


Anuluj