UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomysł dobry ale to by oznaczało że wody polskie są nie potrzebne a czy wy myślicie że oni dadzą sobie odebrać pensję za nie robienie nic? Przecież z zawodu dyrektorzyny ani grosza wam nie dadzą a płacić dwóm podmiotom za jedną robotę ekonomicznie nie wyjdzie taniej

Zielarski

Anuluj