UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomysł dobry ale to by oznaczało że wody polskie są nie potrzebne a czy wy myślicie że oni dadzą sobie odebrać pensję za nie robienie nic? Przecież z zawodu dyrektorzyny ani grosza wam nie dadzą a płacić dwóm podmiotom za jedną robotę ekonomicznie nie wyjdzie taniej
Zielarski