UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba było ich nie likwidować, wymyślacie kolejne instytucje które będą następne pieniądze ciągnęły ze zwykłych ludzi - może czas opodatkować "uczciwych inaczej" polityków
Trzeba było ich nie likwidować, wymyślacie kolejne instytucje które będą następne pieniądze ciągnęły ze zwykłych ludzi - może czas opodatkować "uczciwych inaczej" polityków