UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba było ich nie likwidować, wymyślacie kolejne instytucje które będą następne pieniądze ciągnęły ze zwykłych ludzi - może czas opodatkować "uczciwych inaczej" polityków


Anuluj