UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Inicjatywa słuszna ale kopać trzeba od podstaw. Pilnować udrożnień. Monitorować każdy rów i kanał. A finansowanie to skąd? Wody Polskie się nie rozpadną i kasy nie sypną.


Anuluj