UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Inicjatywa słuszna ale kopać trzeba od podstaw. Pilnować udrożnień. Monitorować każdy rów i kanał. A finansowanie to skąd? Wody Polskie się nie rozpadną i kasy nie sypną.
Inicjatywa słuszna ale kopać trzeba od podstaw. Pilnować udrożnień. Monitorować każdy rów i kanał. A finansowanie to skąd? Wody Polskie się nie rozpadną i kasy nie sypną.