UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy w takim razie zmiana przedszkola nr 8 w żłobek ma sens? Tak rodzice walczyli o tą placówkę. Potem się okazało, że zrobią tam żłobek. A teraz w świetle tych doniesień co będzie?
Czy w takim razie zmiana przedszkola nr 8 w żłobek ma sens? Tak rodzice walczyli o tą placówkę. Potem się okazało, że zrobią tam żłobek. A teraz w świetle tych doniesień co będzie?