UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy w takim razie zmiana przedszkola nr 8 w żłobek ma sens? Tak rodzice walczyli o tą placówkę. Potem się okazało, że zrobią tam żłobek. A teraz w świetle tych doniesień co będzie?


Anuluj