UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdybyś porozmawiał z młodymi to wiedziałbyś że nie chodzi o mieszkanie ale o ryzyko zgonu na porodówce. Dziewczyny się boją zachodzić w ciążę. Tak nam politycy i kler urządzili raj

Taka prawda

Anuluj