UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i mamy kolejny sukces pis. Doprowadzili do dzietności 3 x niższej niż 30 lat temu i rozwiązali problem żłobków

Kolejny sukces pis

Anuluj