UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciesze się, że opnia osoby z blokowiska w dawnym Państwowym Gospodarstwie Rolnym spotakła się z pełnym niezrozumieniem anaonimowego mieszkańca Hamburga lub innego niemieckiego zakątka np. apartamentu 20 m od Lidla (gdziekolwiek np. w Elblągu). Tak się skada że byłęm w tej grupie fotografujących. Jesli przezłyłeś szok, że mamy w blokach aparaty, to się trzymaj mamy też gust, tego się nie kupi w Lidlu - tak jak rozumu.
Komu to....