UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może by tak urzędnicy coś od siebie zrobili, mniej wydali na kawy i ciasteczka a nie tylko inni taniej a Wy sobie posiedzenia robicie i nie oszczędzacie, autami służbowymi po zakupy jeździcie. I dobrze szanujcie się, Wy też chcecie zarobić, chcą ścianki nie h z kasy wyłożą więcej. Mniej prywatnych wycieczek na paliwo, więcej do wydania A co ma PO idioto, zobacz jak Twoi pod pieniądze wydawane były na Rydzyka miliardy a można by szpitale tymi pieniędzmi wyposażyć Bus nie czekał 1 rok na zabieg
Mirek 12