UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mosir ma swoiuch pracowników, może niech oni postawią ta ścianę? I nie bedzie wydatków! Skoro potrafią wjeżdzać w park na Mickiewicvza, to poptrafią treż stawiać scianki! A jak nie to kara z pensji!
A mosir ma swoiuch pracowników, może niech oni postawią ta ścianę? I nie bedzie wydatków! Skoro potrafią wjeżdzać w park na Mickiewicvza, to poptrafią treż stawiać scianki! A jak nie to kara z pensji!