UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ładne i użytkowe domy z podcieniami i połączonymi z obiektami gospodarczymi budowali Niemcy. Część ich jest zagospodarowana jak te w Łęczu. Ale wiele, które zajęli " repatrianci " ze Wschodu, np. w Kamienniku Wielkim, legły w ruinie.