UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ładne i użytkowe domy z podcieniami i połączonymi z obiektami gospodarczymi budowali Niemcy. Część ich jest zagospodarowana jak te w Łęczu. Ale wiele, które zajęli " repatrianci " ze Wschodu, np. w Kamienniku Wielkim, legły w ruinie.


Anuluj