UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie, gdyby ktoś w Gronowie Elbląskim rozbudował wikipedię o willi z ulicy Świerkowej. Nic o tym budynku nie wiem, a przejeżdżam często.


Anuluj