UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@andgoral - Problem jest właśnie z tym, ze nie wszyscy są po renomowanych uczelniach medycznych, często są to jakieś szkoły - krzaki, które nie mają odpowiednika w polskim systemie edukacji, dlatego nostryfikacja dyplomu to jedyna możliwość weryfikacji wiedzy i kompetencji.