UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezydent, rada miejska, dyrektor szpitala cisza nikt nie zabiera głosu, jakby nic się nie stało. Przyjda wybory to będą wyskakiwać zewsząd tacy elblazanie jesteście ważni


Anuluj