UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeśli powtarza się ciągle tylko jedno nazwisko lekarza z sor to wypadałoby odsunąć od pracy do czasu wyjaśnienia spraw, a jako pacjent mam prawo poznać nazwisko tego lekarza, tak aby uniknąć podobnej sytuacji i braku kompetencji,

modi

Anuluj