UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiaj lekarze niestety myślą tylko o zarobku a nie faktycznej pomocy. Latałem po lekarzach (i na NFZ i prywatnie) z powodu problemów z mocnym bólem nóg i stóp. Ortopedzi odsyłali mnie do reumatologów, reumatolodzy do fizjoterapeutów, fizjoterapeuci do ortopedów. Wszyscy cię dzisiaj traktują jak przysłowiowego gorącego ziemniaka. Ale oczywiście przy okazji za wizytę skasują pełną cenę.

Kkkkk1

Anuluj