UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Redakcjo, powinnaś wysłac pytania o decyzje do zwierzchników tego szpitala i jej dyrekcji bo to co opsują telewizje to już naprawdę słów braknie.
Redakcjo, powinnaś wysłac pytania o decyzje do zwierzchników tego szpitala i jej dyrekcji bo to co opsują telewizje to już naprawdę słów braknie.