UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Redakcjo, powinnaś wysłac pytania o decyzje do zwierzchników tego szpitala i jej dyrekcji bo to co opsują telewizje to już naprawdę słów braknie.


Anuluj