UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Siatka po, policja, sadownictwo i lekarze 2 i 3 wladza w polsce plus 4 lekarze. Uwazaja sie za nietykalnych. To oni rzadza naszym miastem i na 2 glosujecie. Tu nie sa juz wazne przekonania wyborcze tylko zeby swoich obstawic na stanowiska i stanowic nad innymi wyzsza kaste. Nam niepodskoczycie!

Ani z pis ani z po

Anuluj