UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Telewizja sniadaniowa wyjechala, Dni Elbląga się skończyły i mamy POwrót do szarej, elblaskiej rzeczywistosci :D
Telewizja sniadaniowa wyjechala, Dni Elbląga się skończyły i mamy POwrót do szarej, elblaskiej rzeczywistosci :D