UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko nie ta ulica. Ulica jest potrzebna z prawdziwego zdarzenia jak dokończenie ulicy Wschodniej o której Pan Missan już całkowicie zapomniał oraz ulica która połączy aleję Jana Pawła II- go z Krasnym Lasem. To jest priorytet i obowiązek na wczoraj.