UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pokazanie faktów to twoim zdaniem, d e b i l i z m? Szanuj komentujących bo sam sobie wystawiasz złe świadectwo.
Pokazanie faktów to twoim zdaniem, d e b i l i z m? Szanuj komentujących bo sam sobie wystawiasz złe świadectwo.