UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chętnych do przytulenia kasy za projekt nie brakuje. Podobnie jak chętnych na budowę dróg dojazdowych do portu, etc. W końcu miasto płaci, pewny hajs. Tylko jakoś chętnych inwestorów gotowych wyłożyć SWOJE pieniądze za udział w portowym eldorado, brak. Czyżby nie wierzyli w sensowne zakończenie robót?
hd