UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo mi się podobał występ Svavar, miły i pozytywny człowiek, mimo, że tematy nie zawsze lekkie, cieszę się, że zawitał do Elbląga, pozdrawiam. Pozdrawiam również Agatę, która przywitała mnie na schodach.
Bardzo mi się podobał występ Svavar, miły i pozytywny człowiek, mimo, że tematy nie zawsze lekkie, cieszę się, że zawitał do Elbląga, pozdrawiam. Pozdrawiam również Agatę, która przywitała mnie na schodach.