UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo mi się podobał występ Svavar, miły i pozytywny człowiek, mimo, że tematy nie zawsze lekkie, cieszę się, że zawitał do Elbląga, pozdrawiam. Pozdrawiam również Agatę, która przywitała mnie na schodach.


Anuluj