UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

POwiem tak, cenę paliwa znacie, gaz, prąd tańszy o 80%, szały z baraniny z frytkami, surówkami w centrum 28zł. No ale my wolimy propagandę, jak to u nas jest dobrze a oni kamienie posypywane pisakiem żrą... Zaręczam, że to my jesteśmy w d...

Stalin

Anuluj