UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To były czasy jak statkiem z Fromborka do Swietłogorska się pływało. Jak tylko statek przekraczał morską granicę z Rosją, to na dole otwierał się sklep-chłodnia. Codziennie impreza :) najlepsze były ławki na statku (takie jak w parkach, tyle że przyspawane do pokładu) :) ahh, to były czasy...

Paweł z Elbląga

Anuluj