UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obwód Królewiecki po odejściu Putina z polityki i ogólnie po jego śmierci, wróci do Unii Europejskiej jako wolny i niezależny od Rosji region. Sami rosjanie na uchodźctwie chcą odłączenia się całkowitego od Rosji. Oni czują się europejczykami i chwalą sobie granicę z Europą. Pamietają czasy wolnego chandlu i, ,ruchu granicznego" z Elblagiem, Gdańskiem oraz Olsztynem. Tu u nas to był i jest bogaty Zachód i jezdzili do nas do Lidlów i Biedronek kupując całe kosze jedzenia oraz sprzętu AGD. U nich jest teraz starszna bieda i nędza.


Anuluj