UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest miejsce gdzie Kumiela, dawniej Dzikuska zawsze zalewała. Kilka lat temu przy dużych deszczach były większe zalania. Nie rozumiem właścicieli aut którzy nauczeni doświadczeniem sprzed kilkunastu lat nie przeparkowali swoich samochodów na wyżej położone miejsca


Anuluj