UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla wszystkich nieuków z ratusza i innych urzędów d/s niepotrzebnych - od lat to samo - jest taki kanał na YT - "WOLNE RZEKI" - najpierw go zasubskrybujcie i obowiązkowo przejrzyjcie kilkadziesiąt filmików w temacie - dopiero potem bierzcie się za "regulowanie" tutejszych rzek, strumyków, i zbiorników. Jesteście bandą ignorantów i nieuków - najgorsze jest to, że nikt nie ponosi za tony wylewającej się z naszych cieków głupoty... odpowiedzialności.
2084