UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto winny wieloletnim zaniedbaniom? Prezydent Missan czy Wróblewski? Czy jak zwykle nikt nie poniesie odpowiedzialności? Włodarze Miasta do dymisji !


Anuluj