UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto winny wieloletnim zaniedbaniom? Prezydent Missan czy Wróblewski? Czy jak zwykle nikt nie poniesie odpowiedzialności? Włodarze Miasta do dymisji !
Kto winny wieloletnim zaniedbaniom? Prezydent Missan czy Wróblewski? Czy jak zwykle nikt nie poniesie odpowiedzialności? Włodarze Miasta do dymisji !