UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jest wszędzie gdzie dorwą się do władzy poesbecy. Duży basen był zlewnią przedpowodziową. , ,inżynierowie " od tfuska zarobili parę złotych, a Elbląg tonie.


Anuluj