UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak jest wszędzie gdzie dorwą się do władzy poesbecy. Duży basen był zlewnią przedpowodziową. , ,inżynierowie " od tfuska zarobili parę złotych, a Elbląg tonie.
Tak jest wszędzie gdzie dorwą się do władzy poesbecy. Duży basen był zlewnią przedpowodziową. , ,inżynierowie " od tfuska zarobili parę złotych, a Elbląg tonie.