UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zima zaskoczyła drogowców... tfu... miało być: opady deszczu zaskoczyły "władze" miasta.. Byłoby to śmieszne, gdyby nie było to tragiczne. Przecież już kilka dni temu było wiadomo, że opady (a przecież to nie jakieś tam mega ulewy) spowodują zatopienie ul. Zw. Jaszczurczego i okolic. Było to zresztą wiadome i rok temu i dwa lata temu i kilka jeszcze lat temu, jak co roku. No ale lepiej wydawać pieniądze podatników na bzdurne pseudo-inwestycje (nie będę wymieniał, wszyscy wiedzą), niż na zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców.


Anuluj