UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba kupić mieszkanko w tym nowym budynku. Oczywiście bez miejsca w hali garażowej i Oczywiście za połowę ceny z przed powodzi:) Lecę do dewelopera na rozgawory:)

Vkp

Anuluj