UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba kupić mieszkanko w tym nowym budynku. Oczywiście bez miejsca w hali garażowej i Oczywiście za połowę ceny z przed powodzi:) Lecę do dewelopera na rozgawory:)
Vkp
Trzeba kupić mieszkanko w tym nowym budynku. Oczywiście bez miejsca w hali garażowej i Oczywiście za połowę ceny z przed powodzi:) Lecę do dewelopera na rozgawory:)
Vkp