UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś w Elblągu funkcjonowały trzy DUŻE przedsiębiorstwa melioracyjne, zajmujące się budową, eksploatacją i konserwacja wałów, rowów, stacji pomp i pozostałej infrastruktury przeciwpowodziowej. Mieliśmy też basen miejski będący zbiornikiem retencyjnym. Ludziom którzy uznali to za niepotrzebne powinny otworzyć się umysły bo oczy, w ich przypadku, to za mało.

Andrzej Dyrektor

Anuluj