UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co rok to prorok! To ile jeszcze razy to musi się stać, żeby włodarze pochylili się nad problemem, w tych najbardziej newralgicznych miejscach? Jakiś niedobór hydrologów?
Co rok to prorok! To ile jeszcze razy to musi się stać, żeby włodarze pochylili się nad problemem, w tych najbardziej newralgicznych miejscach? Jakiś niedobór hydrologów?