UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co rok to prorok! To ile jeszcze razy to musi się stać, żeby włodarze pochylili się nad problemem, w tych najbardziej newralgicznych miejscach? Jakiś niedobór hydrologów?


Anuluj