UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko pamiętajcie, że pogotowie dentystyczne nie leczy. To doraźna pomoc przed koniecznym leczeniem. A jest to duży problem, gdyż nawet w prywatnych gabinetach są duże kolejki i aby się dostać na leczenie może to potrwać. Stąd w leczeniu dentystycznym rozwiazaniem nie są pogotowia, a zapewnienie możliwości szybkiego dostępu do stomatologa. Należy też pamiętać, że wielu osób nie stać na leczenie w prywatnym gabinecie, a te powiedzmy publiczne na tzw "NFZ" to niestety nasza pięta achillesowa.
Zębinalle