UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No specjaliści od niczego zaraz zabiorą głos, że miasto tylko sprzedaje, co powinno tam powstać. Fachowcy startujcie z inteligentnymi komentami, wy wiecie wszystko, tylko na nic wpływu nie macie.


Anuluj