UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zihenbauer - Lepiej do więzienia niż tzw. sprawiedliwość ludowa. W więzieniu będzie robił to co na co dzień czyli dawał d
@Zihenbauer - Lepiej do więzienia niż tzw. sprawiedliwość ludowa. W więzieniu będzie robił to co na co dzień czyli dawał d