UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się co do potrzeby położenia tych płyt, najlepiej kamiennych, na przejściach na Starym Mieście, kiedyś musiałam pomóc osobie na wózku, bo nie dała rady przejechać sama... trzeba ludziom ułatwiać życie, i tak mają już pod górkę...


Anuluj