UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kiedy to się skończy - Rondo przy Teatralnej wszystkiemu winne, gdyby nie to ronda to by Cichej nie zalewało, samolot człowiekowi z natręctwami przestałby przeszkadzać, ale tu sami cyrkowcy się wypowiadają. Takie złe miasto, złe i nieudolne władze, ale wy tu tkwicie i nic nie potraficie zmienić w swoim życiu.